Nawigator: Strona główna
Udany debiut
Amatorskiego Pucharu Motocyklowego
2012-04-30 14:34:29
W niedzielę 29 kwietnia 2012 w gorącej atmosferze odbyła się pierwsza runda Amatorskiego Pucharu Motocyklowego Motopark Ułęż, w której udział wzięło trzydziestu uczestników, zmagających się w trzech klasach. Zwycięzcą klasyfikacji generalnej okazał się Radosław Trzmiel, natomiast rekord toru (2:02,901) należy do Rafała Popławskiego.

Amatorski Puchar Motocyklowy to owoc współpracy Let’s Drive z jednym z najlepszych instruktorów motocyklowych w kraju - Tomkiem Kulikiem. Twórcy cieszącej się dużym zainteresowaniem Motocyklowej Szkoły Jazdy postanowili wyjść na przeciw potrzebom motocyklistów i stworzyć nową, atrakcyjną formułę szkoleniową z pomiarem czasu.

Podczas pierwszej rundy dopisała frekwencja zarówno uczestników, jak i publiczności. Trzydziestu zawodników-amatorów, wyposażonych w profesjonalne kostki pomiarowe o dokładności do 1/1000 sekundy, rywalizowało w klasach: B - do 650 ccm, C - powyżej 650 ccm oraz N - motocyklistów uczących się sztuki torowej z Arturem Wajdą. Najlepszy w klasie B okazał się Rafał Popławski, drugie i trzecie miejsce zajęli odpowiednio Paweł Kozarzewski i Sławomir Pruś, w klasie C najszybsi byli: Radosław Trzmiel, Artur Duda i Łukasz Fąfara. W klasyfikacji generalnej na pierwszym miejscu uplasował się Radosław Trzmiel, nagrody otrzymali również Rafał Popławski i Artur Duda.

Kolejne rundy, podczas których można będzie pobić - należący aktualnie do Rafała Popławskiego - rekord toru (2:02,901) odbędą się 29 lipca, 12 sierpnia i 23 września. Koszt udziału w każdej imprezie to 250 zł po wcześniejszej rejestracji na stronie www.LetsDrive.pl lub 300 zł na miejscu.

Galeria zdjęć

 • Twoja integracja
   
 • Szkoła bezpiecznej jazdy
   
 • Twoja dzisiejsza oferta
   
 • Twoje maszyny
   
 
© Copyright 2010 LetsDrive | All Rights Reserved - Polityka prywatności